Jak zostać konsultantką AVON, rejestracja w 5 min, avon praca

Firma AVON jest niewątpliwie jednym z liderów w branży kosmetycznej na świecie. Nawiązując z nami współpracę stawiasz pierwsze kroki w budowaniu swojego biznesu. Bogaty wachlarz perfum, kosmetyków, akcesoriów czy ubrań powoduję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ponadto duży wybór sprzyja kreatywnym rozwiązaniom umożliwiających dodatkowy zarobek. Koszt dołączenia do zespołu jest bardzo mały w porównaniu z prezentami i bonusami czekającymi na najbardziej zaangażowanych konsultantek.

Jeśli jesteś zdecydowana na rozpoczęcie swojej przygody handlowej z AVON musisz się zarejestrować za pomocą formularza.

Rejestracja dla nowych konsultantek:

Rozpocznij współpracę z Avon

Zostanie wysłany do Ciebie indywidualny numer, pozwalający na dokonanie pierwszego logowania. W kolejnym etapie możesz już zacząć zamawiać produkty dla siebie i innych.

Początki mogą wydawać się trudne dlatego poniżej podamy Wam kilka wskazówek, które podkręcą wasze wyniki:

1. AVON dba o osoby tworzące tą firmę. Organizowana jest cała masa szkoleń oraz seminariów gdzie prezentowane są nowe modele sprzedaży. Każdy może tam zaczerpnąć inspiracji dla siebie. Oprócz spotkań otrzymasz szkolenia online prezentujące produkty oferowane przez AVON. Dzięki temu nawet jeśli nigdy nie miałaś do czynienia ze sprzedażą, stanie się to dla Ciebie łatwe.

2. Wszystkie materiały, które otrzymujesz będą dla Ciebie przydatne. Nie rezygnuj z nich ! Na szczególna uwagę zasługują pliki do pobrania i wydruku. Są one niezwykle skuteczne w promocji Twojej działalności oraz produktów AVON. Oczywiście możesz sama tworzyć swoje autorskie materiały. Nie masz żadnych ograniczeń. Nikt nie będzie Tobą kierować. Ogranicza Cie tylko własna wyobraźnia.

3. Zrób małe badanie rynku wśród swoich potencjalnych zakupowiczów. Dowiedz się z jakich kosmetyków korzystają, jak się im sprawdzają, a może poszukują czegoś nowego ale nie mają pomysłów? Jako specjalistka w tej branży jesteś w stanie doradzić, pomóc dobrać produkt, który potrzebują. Sprawi to, że poznajesz potrzeby swoich klientów oraz zrobisz rozeznanie z jakich produktów korzystają na co dzień. Daję to też okazję na zaproponowanie zamiennika z katalogu AVON.

4. Jak dobrze wiemy największe wrażenie robi na nas coś co zobaczymy. Dlatego proponujemy zorganizowanie małego pokazu. Jest to świetna okazja na zaprezentowanie działania, pokazanie sposobu użycia produktów. Taka forma pokazu jest o wiele bardziej skuteczna od zwykłego wręczenia katalogu. W końcu taka praktykę stosują firmy na całym świecie. Biura nieruchomości oprowadzające swoich potencjalnych klientów po mieszkaniu, degustację produktów w sklepach spożywczych czy jazda próbna w salonie samochodowym. Spróbuj sama i zobaczysz efekt na własne oczy.

5. Coraz więcej sprzedaży dokonywanych jest w internecie. Nie zapominajmy o stronie WWW. Twoja obecność w internecie może znacznie powiększyć grono Twoich klientów. Przy minimalnym nakładzie pracy i niewielkiej inwestycji jesteś w stanie kilkukrotnie zwiększyć swoje przychody. AVON zapewni Tobie wszystkie materiały potrzebne do stworzenia takiej witryny.

6. Pamiętaj, że duży wpływ będzie miała Twoja rozmowa z klientem. Warto się przygotować przed takim spotkaniem. Katalog jest niezbędny ale warto też zabrać ze sobą próbki, które będziemy mogli od razu zaprezentować.

7. Duża część kosztów wydanych na Twoja reklamę zwraca się już po pierwszym miesiącu. Inwestując w siebie, inwestujesz w swoją przyszłość. Miej oczy otwarte i pamiętaj – konkurencja nigdy nie śpi!

Powyższe 7 zasad pomoże Ci stawić pierwsze kroki w firmie AVON. Zarejestruj się i zacznij zarabiać już teraz.