Jak zostać konsultantką AVON, rejestracja w 5 min, avon praca

Program PIN ( Punkty i Nagrody ) to możliwość uzyskania dodatkowych nagród podczas regularnych zamówień produktów AVON. Aby znaleźć się w programie należy być Konsultantką AVON i zarejestrować się w nim poprzez Strefę Konsultantki na stronie AVON. Jeżeli jeszcze nie jesteś Konsultantką skorzystaj z formularza znajdującego się TUTAJ.

PIN składa się z 3 poziomów, w których każdy oferuję specjalne nagrody zależne od ilości posiadanych punktów. Dodatkowo osoby będące członkami Klubu Róży otrzymają dostęp do dodatkowych 3 poziomów oraz możliwość uzyskania dodatkowych 4000 pkt.

 

PUNKTY I NAGRODY:

 

Tak jak w przypadku poprzednich edycji tak i w tej masz możliwość zbierania punktów i ich wymiany w dowolnym momencie. Zmieniła się tylko pula nagród jakie na Was czekają. Zdobyte punkty możesz wymienić do 5/2018 ( 7/2018 ).

Przez rozpoczęciem zbierania punktów upewnij się, że jesteś zarejestrowana w programie PIN. W razie pytań skontaktuj się z Liderem AVON.

3 POZIOMY PIN:

 

Program PIN oferuję 3 poziomy, które różnią się pod względem nagród:

 

POZIOM 1 – 200 pkt. – zawiera głównie gadżety, kosmetyki, perfumy, zestawy produktowe i akcesoria sprzedażowe;

POZIOM 2 – 650 pkt. – w jego skład wchodzą: akcesoria domowe, elegancka biżuteria czy sprzęt do higieny oraz pielęgnacji;

POZIOM 3 – 1300 pkt. – najwyższy poziom PIN. Obejmuje: piękną biżuterie, zestawy AGD, sztućce czy dodatki modowe;

Ponadto dla członkiń Klubu Róży oprócz szansy zdobycia 4000 pkt. istnieje możliwość uzyskania dodatkowych 4500 , 5500 oraz 6000 pkt. Nagrody obejmują bony do sklepów internetowych, wyjazd na wakacje czy specjalistyczne narzędzia kosmetyczne.