Jak zostać konsultantką AVON, rejestracja w 5 min, avon praca

Avon jako firma jest kojarzona głównie ze sprzedażą kosmetyków oraz produktów pielęgnacyjnych zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Każdy nowy katalog produktowy AVON zawiera produkty promocyjne, które możemy zamówić po cenie niższej niż w sklepach. Katalog AVON jest waży 3 tygodnie ( 21 dni ). W danych okresie obowiązuje tylko jeden katalog.

 

STRUKTURA BUDOWY KATALOGU AVON:

 

W większości przypadków na pierwszych stronach znajdziemy produkty objęte największa promocją. W ich skład wchodzą:

– kosmetyki
– make up
– perfumy

Wszystkie najkorzystniejsze oferty znajdziecie na początku każdego katalogu. Jeżeli więc szukasz prezentu bądź wyprzedaży sezonowych – dokładnie przejrzyj pierwsze strony.

Kolejne strony to przeważnie oryginalne damskie i męskie perfumy znajdujące się na zapachowych próbnikach. Poprzez delikatne pocieranie nadgarstkiem wyznaczonego miejsca możemy poznać ich zapach. Na następnych stronach znajdują się kosmetyki do makijażu. Wszystkie produkty zaopatrzone są w paletę odcieni i kolorów, które możemy dobrać do naszych potrzeb. Dodatkowo każdy produkt posiada swój unikatowy kod oraz nazwę co znacznie ułatwia ich identyfikację oraz składanie zmówień. Warto wspomnieć, że pełne wachlarze makijaży ukazane zostały na modelkach. Daje to możliwość zobaczenia jak konkretny odcień wygląda na twarzy oraz czy pasuje do danego koloru oczu. Na ostatnich stronach znajdują się ubrania, galanteria, biżuteria czy produkty domowe. Zakończeniem katalogu są specjalne serie kosmetyków służące do pielęgnacji włosów oraz ciała tj. :

– balsamy
– szampony
– odżywki do włosów
– produkty SPA

KOSMETYKI AVON TO PRODUKT DLA KAŻDEGO !

 

W ofercie AVON znajdują się również kosmetyki dla najmłodszych. Każdy katalog zawiera kilka stron zarezerwowanych dla produktów przeznaczonych własnie dla dziecka. Niesamowity zapach tych kosmetyków niewątpliwie zadowoli każdego malucha 😉

Najnowszy katalog produktowy AVON możesz znaleźć TUTAJ