Jak zostać konsultantką AVON, rejestracja w 5 min, avon praca

To co wyróżnia firmę AVON to fakt, że potrafią docenić swoich najlepszych współpracowników poprzez różne programy, bonusy czy dodatkowe promocje. Chcąc sprostać oczekiwaniom najbardziej przedsiębiorczych konsultantek AVON utworzył Klub Róży. Jest to Klub dla najlepszych kobiet i mężczyzn, którzy osiągają najlepsze wyniki sprzedaży produktów AVON. Będąc członkiem tej elitarnej grupy możesz liczyć na masę korzyści wraz z dodatkowymi przywilejami niedostępnymi dla reszty konsultantek.

 

JAKIE SĄ ZASADY KLUBU RÓŻY?

 

Klub został podzielony na 4 sezony ( Wiosna, Lato, Jesień, Zima ) , które nie są od siebie zależne. Daje to 4 szanse na możliwość odniesienia sukcesu w ciągu roku. W nowej wersji Klubu Róży wystarczy osiągnąć wynik sprzedaży na poziomie 3,5 tyś. aby zakwalifikować się na poziom 1. Przywileje i dodatkowe bonusy będą dostępne od początku kolejnej kampanii do zakończenie konkretnego sezonu. Obejmują one dodatkowe pkt. programu PIN, atrakcyjne rabaty na produkty, zniżki na zestawy, ekspresową dostawę zamówień, wzrost limitu kredytowego i wiele innych.

3 STOPNIE KLUBU RÓŻY CZYLI 3 KROKI DO SUKCESU:

 

Klub oferuję 3 różne poziomy. Każdy z nich posiada odpowiedni próg, który trzeba przekroczyć uzyskując odpowiedni poziom sprzedaży. Różnią się one przywilejami jakie otrzyma konsultantka AVON.

 

POZIOM 1:

Do zakwalifikowania się na POZIOM 1 trzeba uzyskać sprzedaż na poziomie 3,5 tyś. Stając się nową uczestniczką programu otrzymasz przywileje i dodatki, dzięki którym szybciej i łatwiej rozwiniesz swoją gałąź biznesu. Obecnie Poziom 1 zawiera:

– +500 pkt. programu PIN
– Limit kredytowy = 4,5 tyś. ( przy współpracy od min. 20 kampanii )
– Rabat na pakiet katalogów: 15 szt. = 10,95 zł
– Bezpłatna i szybka dostawa zamówień za minimalną kwotę 560 zł
– Nowe katalogi dostępne są z wyprzedzeniem
– Możliwość skorzystania ze sklepu z gadżetami
– próbki i kosmetyki: – 30%
– powitalny zestaw: Bestsellerowy perfum oraz pakiet akcesoriów Klubu Róży

 

POZIOM 2:

 

Aby wejść na poziom 2 należy osiągnąć sprzedaż powyżej 7 tys. w jednym sezonie. Tak jak w przypadku wcześniejszego poziomu otrzymasz bonusy, które zwiększą Twoje wyniki. Oprócz tego otrzymasz możliwość uczestniczenia w spotkaniach klubowiczów, gdzie jest możliwość wymiany informacji, doświadczenia, swoją wiedzą ze specjalistami. Bonusy dla Poziomu 2 to:

 

– +750 pkt. do programu PIN
– limit kredytowy = 7 tyś. ( współpraca od min. 20 kampanii )
– Rabat na pakiet katalogów: 25 szt. = 16,75 zł ( 3 pakiety na kampanie )
– Możliwość skorzystania ze sklepu z gadżetami
– Bezpłatna i szybka dostawa zamówień za minimalną kwotę 160 zł
– Nowe katalogi dostępne są z wyprzedzeniem
– próbki i kosmetyki: – 30%
– Szansa na wzięcie udziału w spotkaniach członków Klubu Róży

 

POZIOM 3:

 

Najwyższy szczebel Klubu Róży zarezerwowany jest dla najlepszych z najlepszych. Warunkiem wejścia na poziom 3 jest uzyskanie wyniku 35 tyś w sezonie. Jeżeli Ci się to uda otrzymasz szereg specjalnych przywilejów. Utrzymując ten poziom w każdym kolejnym sezonie zostaniesz zaproszona na ekskluzywną kolację oraz weźmiesz udział w elitarnych warsztatach piękna i biznesu. Poziom 3 oferuje:

– +1000 pkt. do programu PIN
– limit kredytowy = 35 tyś. ( współpraca od min. 20 kampanii )
– Rabat na pakiet katalogów: 25 szt. = 16,75 zł ( 8 pakiety na kampanie )
– Możliwość skorzystania ze sklepu z gadżetami
– Bezpłatna i szybka dostawa zamówień za minimalną kwotę 160 zł
– Nowe katalogi dostępne są z wyprzedzeniem
– próbki i kosmetyki: – 40%
– Szansa na wzięcie udziału w profesjonalnych szkoleniach i ekskluzywnej kolacji.

Jeżeli uzyskasz poziom 1 i utrzymasz go na przestrzeni 4 sezonów, otrzymasz zaproszenie na świąteczne spotkanie.

KLUB RÓŻNY I PKT PIN

 

Konsultantki będące członkiniami Klubu Róży mają możliwość uzyskania dodatkowych 4000 pkt. PIN. Dodatkowo otrzymają dostęp do zupełnie nowych nagród , w skład których wchodzą nowinki technologiczne, narzędzia kosmetyczne czy biżuteria. Punkty PIN nie tracą ważności, dlatego można je zbierać przez cały okres trwania kampanii.

Zarejestruj się już teraz i dołącz do elitarnego Klubu Róży !