Jak zostać konsultantką AVON, rejestracja w 5 min, avon praca

Specjalnie dla swoich Konsultantek, AVON stworzył specjalne promocje, które często stają się szansą na dodatkowy zarobek. Będąc Konsultantką AVON możesz wykorzystać dostęp do ofert znajdujących się w katalogach Focus oraz Netto. Znajdują się tam atrakcyjne promocję dostępne tylko do zarejestrowanych konsultantek. Możesz go pobrać ze strony głównej AVON w momencie zalogowania do strefy konsultantki.

 

KATALOG FOCUS

 

Jest to miejsce z wyjątkowymi promocjami dla konsultantek AVON. Oprócz aktualnych programów znajdziesz tam także kody próbek, ciekawe zestawy i nowości, które jeszcze nie są dostępne. Zamawiając zestawy kosmetyków możesz liczyć na wysokie, dodatkowe rabaty lub inne bonusowe gadżety.

Katalog AVON Focus przedstawia tylko aktualne i kolejne programy punktowe dla Konsultantek AVON. Zdobywa się je przez okres trwania kilku kampanii, a na koniec można je wymienić na fantastyczne nagrody.

Nowości katalogowe wspomniane powyżej to przede wszystkim produkty, które pojawią się dopiero w kolejnych katalogach, ale konsultantki mogą je już przetestować i zamawiać. Osoby bardziej doświadczone na pewno będą zainteresowane wyjątkowymi promocjami na najczęściej kupowane produkty i cieszące się wysoką popularnością.

Najistotniejszą kwestią dla Konsultantki powinien być spis wszystkich dostępnych aktualnie próbek kosmetyków i zapachów. Ostatnie strony katalogu przeznaczone są dla kodów na torby zakupowe i narzędzia ułatwiające sprzedaż tj. : pokrowiec na próbki czy wzorniki lakierów.

 

KATALOG NETTO

 

Ten katalog zawiera produkty AVON z niezwykle niską ceną. Znajdziemy tutaj obniżki na produkty sięgające 80% ceny sklepowej. Jest to idealna okazja dla nowo upieczonych Konsultantek AVON aby zwiększyć swoją sprzedaż. Nie opłaca się zwlekać ze złożeniem zamówienia ponieważ liczba produktów jest ograniczona.

Warto wspomnieć, że cena umieszczona w katalogu NETTO zawiera podatek VAT i nie podlegają dalszym obniżkom. Dodatkowo produkty nie są objęte standardowym Zasadom Gwarancji AVON o czym należy pamiętać.