Na pewno każda z was słyszała kiedyś o konsultantkach Avon a także pewnie część z was została zaproszona do współpracy właśnie jako konsultantka. Ale co to tak na prawdę znaczy?

 

Kim w rzeczywistości jest konsultantka? To osoba która jest przedstawicielem, specjalistą do spraw kosmetyków w danej firmie, zazwyczaj prezentuje, sprzedaje bądź kupuje ze specjalnymi zniżkami. Nie zawsze są to kosmetyki natomiast w Avonie są to właśnie kosmetyki.

Pewnie niektóre z Was miały już propozycję zostania taką konsultantką. Jednak w niektórych przypadkach wiąże się to z usilnym namawianiem do ponadprogramowych zakupów co jest różnie odbierane przez społeczeństwo.

Chcę pokazać że każdy może być taką konsultantką jaką chce. Jedne z was chcą zarobić inne kupić taniej kosmetyki dla siebie lub rodziny a jeszcze inne poznać nowych ludzi, nauczyć się nowych umiejętności – to wszystko jest możliwe dlatego przedstawię wam w tym artykule plusy współpracy z Avon.

Możliwość testowania kosmetyków w niższej cenie

Jest to bardzo ciekawa zaleta. Dzięki Avon można wypróbować dane kosmetyki kupując je nawet 20-40% taniej (jest to rabat przygotowany dla konsultantek). Jest to bardzo dużo jeżeli porównamy tę zniżkę do tego jakie zniżki oferują inne sklepy tego typu.

Oszczędność na środkach codziennego użytku

Jest to bardzo korzystne ze względu na to że i tak każdy z nas takowe środki kupuje. Są to między innymi żele pod prysznic, kremy, mydła, środki czystości. Łatwo policzyć ile w ciągu miesiąca wydaje się na takie produkty w drogerii a ile można zaoszczędzić posiadając 20% rabatu.

Darmowe szkolenia z makijażu

Jeżeli nieco się zaangażujesz jako konsultantka otrzymasz możliwość skorzystania ze szkoleń makijażowych i pielęgnacyjnych. To cudowna sprawa. Zwłaszcza dla Pań, które nie miały wcześniej do czynienia z takimi szkoleniami dzięki czemu będą w stanie lepiej o siebie zadbać i nauczyć się całkiem nowych trików. Oczywiście szkolenia są bezpłatne. W momencie gdy pójdziesz o krok dalej na poziom – lidera, który polega na budowaniu własnej grupy, to również otrzymasz szkolenia sprzedażowe oraz zarządzania grupą.

 

Nie ma żadnych zobowiązań

Rejestracja jest bezpłatna oznacza to że nie płacisz za wyrobienie sobie numeru. Nie jesteś zobowiązana do robienia zakupów we wszystkich katalogach. Nie otrzymujesz żadnych kar za bycie nieaktywną. W każdej chwili możesz pójść inną droga. Po roku konto wygasa samo w sobie natomiast zawsze można do tego wrócić w ciągu kilku minut.

Super bonusy

W każdym katalogu przygotowane są specjalne promocje dla konsultantek, bonusy już nawet za złotówkę. Dzięki czemu możesz mieć nowe kosmetyki dla siebie, znajomych, rodziny prawie za darmo. W każdym katalogu jest mnóstwo produktów, które cieszą się popularnością wśród wielu Pań – zwłaszcza wody perfumowane.

Uwzględniane są zwroty kosmetyków

Każdy kosmetyk, który nie spełni Twoich oczekiwań – możemy zwrócić. Czas obejmujący gwarancję to 3 katalogi a warunek jest taki, że nie możesz zużyć więcej niż 1/4 produktu. Dzięki temu masz 100% gwarancji.

Nieograniczona możliwość zarobku

Tylko od Ciebie zależy ile tak naprawdę będziesz chciała zarobić jako konsultantka we współpracy z Avon. Być może będziesz brała produkty tylko na własny użytek. Lecz jeżeli zdecydujesz się podjąć głębszą współpracę – to ile zarobisz zależeć będzie jedynie od Twojego zaangażowania.