Możliwość zdobycia dodatkowych pieniędzy z pracy dorywczej wykorzystują osoby znajdujące się na różnych etapach życia, kariery czy w różnym wieku. Osoby będące zatrudnione na etacie powiększają swój miesięczny dochód natomiast studenci dorabiają do swoich codziennych wydatków. W poniższym artykule postaramy się przedstawić Tobie dlaczego praca dodatkowa wcale nie musi być gorsza od tej na pełen etat.

Jeżeli uważasz, że podejmując pracę dodatkową będzie ona związana z niewdzięcznymi i ciężkimi obowiązkami to jesteś w błędzie. W końcu pod zagadnieniem pracy dorywczej kryje się coś więcej niż tylko rozdawanie ulotek, czy praca na kelnerce w gastronomii. Obecnie oferuje ona szereg możliwości stworzonych specjalnie dla Ciebie umożliwiających zarobienie dodatkowej gotówki w godzinach, które wybierzesz.

telefon, laptop, kontakt

Od czego zacząć poszukiwania pracy dorywczej? Spisz na kartce swoje mocne strony oraz określ ile czasu jesteś w stanie przeznaczyć dziennie na obowiązki z tym związane. Ustal co chciałabyś robić i czy jesteś w stanie pogodzić obowiązki z codziennymi zajęciami. Jak sama nazwa wskazuje praca dorywcza ma być czymś dodatkowym w ciągu dnia, a nie czynnikiem, który zaburzy nasze dotychczasowe życie. Najczęściej kobiety, bez względu na wiek decydują się na pracę jako Konsultantka AVON. Składa się na to wiele czynników tj.

– rosnąca popularność marki na rynkach światowych;
– możliwość sprzedaży bezpośredniej w dowolnym miejscu
– kobiety świetnie się sprawdzają w sprzedaży kosmetyków i produktów AVON.
– możliwość pracy z kobietami w różnym wieku, nawiązanie nowych kontaktów.

Jednak nie wszystko jest takie łatwe i przyjemne na jakie wygląda. Podobnie jak w wielu przypadkach początki mogą wydawać się ciężkie, szczególnie jeżeli chodzi o kwestie zarobkowe. Mimo to, jeżeli uda Ci się przebrnąć przez ten okres z każdym następnym krokiem będziesz radzić sobie coraz lepiej ! Jeżeli posiadasz już jakieś doświadczenie w sprzedaży pójdzie Ci to o wiele szybciej i łatwiej. W przypadku gdy nigdy nie sprzedawałaś produktów bezpośrednio warto postarać się o nadrobienie zaległości. Będzie to miało ogromne znacznie w przypadku późniejszych zarobków.

Decydując się na pracę jako Konsultantka AVON , otrzymasz profesjonalną opiekę ze strony Liderek AVON oraz pomoc na każdym etapie współpracy. Dzięki poradom doświadczonych koleżanek Twój start będzie o wiele prostszy niż w przypadku rozpoczęcia działalności na własną rękę.

Zanim podejmiesz decyzję upewnij się, że dysponujesz czasem wolnym, w którym mogłabyś podjąć pracę. Jest to ogromną zaletą pracy jako Konsultantka AVON ponieważ możesz pogodzić codzienne obowiązki ze współpracą z AVON.

Warto już na początku określić ile godzin dziennie jesteśmy w stanie na to przeznaczyć. Im więcej czasu jesteśmy w stanie poświecić tym większe będą Twoje zarobki. Twój czas włożony w pracę szybko zaowocuje i to wcześniej niż Ci się wydaje 😉