Katalog AVON, który chyba każda z nas kiedyś trzymała w dłoniach. Barwny, przyciągający uwagę, estetyczny i lekki – to jedne z licznych cech, jakie charakteryzują ten sprzedażowy instrument, który może stać się dla Ciebie kluczem do większych zarobków.

Możesz zrobić z niego świetny użytek, ale żeby sprawnie się nim posługiwać, najpierw musisz dobrze się z nim zapoznać – przecież kartki nie otworzą się same przed Twoja klientka, Ty sama musisz zaproponować jej adekwatny produkt AVON.

Avon to firma, która oferuje produkty wysokiej jakości, w cenach kilkukrotnie tańszych niż produktów oferowanych przez drogerie i inne sklepy z kosmetykami. Nasz katalog obowiązuje przez 21 dni od daty wydania, informacje na ten temat zamieszczone są na okładce ( pamiętaj, żeby dbać o to aby Twoje klientki otrzymywały zawsze najnowszy numer).

Jak został zbudowany katalog AVON?

Otwierając to kolorowe czasopismo, na samym początku znajdziemy produkty promocyjne. Żele pod prysznic, szampony, perfumy, mgiełki do ciała – wybór jest naprawdę duży a promocyjne ceny interesujące. Warto dobrze zapoznać się z tymi stronami, być może znajdą się tam Twoje ulubione perfumy ze zniżką, która wywoła uśmiech na twarzy.

Przeglądając kolejne strony Twojego narzędzia pracy, natkniesz się na wyjątkowe perfumy z niepowtarzalnymi nutami zapachowymi, zarówno dla niej jak i dla niego. Najbardziej interesujące nazwy zawierają na swoich stronach próbniki, dzięki którym możesz zachwycić się ich zapachem i poczuć jak w francuskiej perfumerii.

Kolejne strony to produkty do makijażu. Każdy z nich zaopatrzony jest w różnobarwne palety odcieni, dzięki którym zarówno Ty jak i Twoje klientki znajdziecie dla siebie najatrakcyjniejsze produkty. W katalogu znajdziemy także wiele propozycji makijażu jaki możemy wykonać za ich pomocą, często pojawiają się efekty stosowania a także wskazówki w jaki sposób najlepiej wykorzystać dany kosmetyk.

Docierając do końcowych stron broszury, znajdziemy tam balsamy, żele pod prysznic, szampony, odżywki a nawet biżuterię, ubrania lub galanterię – wybór asortymentu jest naprawdę szeroki.

Wszystkie pozycje w katalogach opatrzone są numerem seryjnym, dzięki którym łatwiej jest zidentyfikować interesujący nas przedmiot.

Avon nie mógł także zapomnieć o najmłodszych! W naszej ofercie znajdziecie mnóstwo produktów dla swoich pociech.

Jeśli jeszcze nie zapoznałaś się z bieżącym numerem – zrób to niezwłocznie, z pewnością znajdziesz coś ciekawego dla siebie i swoich najbliższych.