Wiele kobiet rozważając podjęcie pracy jako konsultantka Avon, zadaje sobie to pytanie, często szukają odpowiedzi na forach internetowych, które zazwyczaj podają nierzetelne informacje na ten temat. O wszystkim warto czytać na oficjalnych stronach marki, zgodnie z wytycznymi narzuconymi przez rząd, na takich stronach nie można zamieszczać nieprawdziwych informacji. Zatem nie musimy bać się oficjalnych informacji przedstawionych przez firmę, przed oszustwami, kłamstwami chronią nas akty i regulacje prawne.

Twoje zarobki jako konsultantka Avon zależą stricte od Ciebie samej – jest to niezobowiązująca praca, w której nie narzucamy deadlin’ów, czy norm sprzedażowych. W skrócie pracujesz tyle ile chcesz, współpracujesz z kim chcesz i jak chcesz.

Nasze konsultantki w zależności od ilości zamówionych produktów, otrzymują od sprzedanych towarów marżę w wysokości od 20% do nawet 45% – sporo, prawda? Przy zamówieniach opiewających na wysokie kwoty, np. 3 000 zł, zarobki stają się coraz bardziej interesujące

Pracując jedynie jako konsultantka, jesteś w stanie osiągnąć ciekawe, zadowalające kwoty, jednak pojawia się sposób na to, aby zarabiać jeszcze więcej i jeszcze szybciej.

Ile zarabiają Konsultantki AVON?

Stwórz swoją grupę Konsultantek AVON.

Działasz już jakiś czas w tej branży, sprawia Ci to przyjemność i widzisz, że możesz więcej? Czy myślałaś już o tym aby zachęcić innych do podjęcia współpracy z marką Avon?

Osoby zachęcające innych do dołączenia do zespołu Avon, budują zespół dzięki któremu można naprawdę dużo zyskać. Liderzy tych zespołów otrzymują nawet 10% od wyników sprzedażowych swojej grupy. Źródła donoszą, że zarobki liderów opiewają na kwoty od 3 do 5 tyś złotych.

Spojrzyj na pracę w Avon przez pryzmat poważnych zarobków, zacznij działać i uwierz, że jesteś w stanie z nami osiągnąć wiele.