W tym artykule dowiesz się:

  •  Jakie korzyści przynosi rejestracja w Avonu
  •  W jaki sposób i ile zarobisz dzięki Avon
  • Jak bardzo opłaca się współpraca z Avonem
  • Jakie są zasady rejestracji w Avonie

 

Jakie korzyści przynosi rejestracja w Avon :

Przede wszystkim otrzymujesz dostęp do kosmetyków po bardzo dużych zniżkach! Istnieją okazje do otrzymania naszych produktów o nawet 70% taniej. Poza tym wszelkie kosmetyczne nowości pojawiają się w szybkim czasie. Jeśli lubisz szkolenia z zakresu makijażu, zapachów i innych tematów około kosmetycznych to ucieszy Cię fakt, że i takie organizujemy. Poza tym oferujemy przewodnik po kosmetykach do makijażu marki Avon. Znajdziesz tam wszelkie nowości i opisy naszych produktów w jednym miejscu.

Możliwość świetnej pracy! Rejestracja Avon pozwala zgarnąć kosmetyki praktycznie za darmo lub zyskać fajne pieniądze.

W jaki sposób i ile zarobisz dzięki Avon

Nasza konsultantka przedstawia katalogi swoim znajomym polecając im kosmetyki i dając możliwość zamówienia przez nią. Za całe zamówienie rachunek konsultantki zostaje pomniejszony o określony procent. Jest on zależny od wartości zamówienia. Różnica ta nazywana jest opustem. Stopnie zniżek wyglądają następująco:

  • 15% – przy zamówieniu poniżej 200 zł
  • 20% – przy zamówieniu od 200 do 299,99 zł
  • 25% –przy zamówieniu od 300 do 599,99 zł
  • 30% – przy zamówieniu od 600 do 1099,99 zł
  • 35% – przy zamówieniu od 1100 do 3099,99 zł
  • 40% – przy zamówieniu od 3100 zł i powyżej

Zatem im większe zamówienie zrobisz tym większy rabat zgarniesz i możesz zarobić więcej na różnicy między ceną katalogową dla przyjaciół a sumą rachunku.

spotkanie przy kawie, rozmowa

W każdym katalogu po rejestracji online w Avon konsultantka może zyskać rabat 45%, 50% lub nawet 70% lub 80%. W ofercie wyprzedażowej znajdziesz produkty wycofywane ze sprzedaży. Otrzymujesz na nie 70% lub 80% zniżki od ceny regularnej. Bardzo podobnie ma się zniżka na nowe produkty. Konsultantki, zanim produkty wejdą na rynek mogą testować je w niskich dla nich cenach.

Współpraca z Avon? To się opłaca!

Kosmetyki to produkty, które coraz bardziej drożeją. Nawet jeśli zdaje się to niezauważalne warto na nich zaoszczędzić choćby 20%. Dzięki zamówieniom naszych przyjaciół możemy nawet pokryć 100% kosztów wydawanych na rzeczy typu płyny do kąpieli, szampony, kremy czy kosmetyki do makijażu. Robi to ogromną różnice w domowym budżecie. Rejestracja w Avon pozwala również beż dużego nakładu czasu zarobić nieco pieniędzy.
Oprócz rabatów przedstawionych wcześniej, Avon oferuje programy z atrakcyjnymi nagrodami. Dla aktywnych konsultantek wymyślane są atrakcyjne prezenty takie jak elegancka galanteria lub markowe sprzęty RTV i AGD.


Jeśli to nadal nie przekonuje, to dzięki Rejestracji w Avon każda nowa konsultantka może skorzystać z programu Na Start. Dzięki temu zyskuje Superoferty uprawniające do zakupu sześciu produktów za 1zł w pierwszych sześciu katalogach od współpracy. Jedyne co trzeba zrobić to zamówienie rzędu 200-300zł. Uwierz, to nie jest trudne. Przejrzyj swoją łazienkową szafkę i zamów potrzebne kosmetyki. Namów przyjaciół by wypróbowali żele pod prysznic, mydła, kremy, mgiełki od Avon.

Zasady rejestracji w Avon 

Z Avon rejestracją online  nie wiążą się żadne koszty. Jest to całkiem bezpłatne i nie płacisz absolutnie żadnego wpisowego. Nie ponosisz również żadnych konsekwencji za nieskładanie zamówień. W każdym monecie możesz zdecydować się na zamkniecie konta. Jeśli nie składasz zamówień przez 12 miesięcy to Twoje konto wygasa. Jeśli po takiej sytuacji zachcesz wrócić to ponowna rejestracja jest również bezpłatna.

Na specjalnej stronie należy składać zamówienia po utworzeniu konta. Konsultantki mają też możliwość zamawiać SMSem poprzez usługę Avon –  sms.avon. Dostawę można dostosować dla swoich potrzeb. Sama wybierasz czy preferujesz odbiór w paczkomacie czy wygodniej dzięki Poczcie Polskiej otrzymać kosmetyki do domu. Za zamówienie konsultantka może zapłacić przelewem w ciągu 21 dni od złożenia zamówienia lub gotówką przy odbiorze. Wielkość Twojego zamówienia jest zależna tylko od Ciebie. Nie ma minimalnej kwoty dla paczki. Równocześnie nie ma kar za niezłożenie w którymkolwiek katalogu zamówienia.

Po rejestracji w Avon i zdecydowaniu o chęci zarabiania w proponowany sposób nie musisz się martwić rozliczaniem z US ani z ZUS. Umowa jest skonstruowana na wzór konta stałego klienta. Konsultantka ma możliwość zamawiania kosmetyków od firmy Avon bez zobowiązań do czegokolwiek w zamian. Nie jest to więc żadna forma zatrudnienia.