Kolorowy makijaż oczu krok po kroku

Kolorowy makijaż oczu krok po kroku

Kolorowy makijaż oczu krok po kroku

Uwielbiasz kolory? Chciałabyś zaszaleć? Jednym z największych trendów tegorocznego lata jest łączenie kilku wyrazistych odcieni. Wiele z nas boi się zaryzykować i zazwyczaj wybiera delikatny, naturalny makijaż. Zależy nam na dyskretności i trwałości. Jednak warto czasem puścić wodze fantazji i zaszaleć, zwłaszcza latem.

Neonowa tęcza

Kolorowy makijaż jest niebanalny i zdecydowanie przyciągnie spojrzenia innych. Przy dozie cierpliwości możesz wykonać go sama w domu. Chcesz na swoich powiekach wyczarować tęczę? Wyjaśnimy ci jak to zrobić, krok po kroku.

 • Krok I

  Zacznij od nałożenia bazy z avon, która nie tylko zwiększy trwałość cieni i kredki, ale wzmocni również intensywność barw, a na tym nam najbardziej zależy.

 • Krok II

  Do mocnego, wyrazistego makijażu oczu idealna będzie paleta cieni do powiek „Moc koloru”ColorCrush, nakładając je lekko zwilżonym pędzelkiem, sprawisz, że kolor będzie mocniejszy.

  Zacznij od żółtego cienia, który rozprowadź w wewnętrznym kąciku oka. Następne obok żółtego koloru, nałóż zielony odcień. Świetny efekt uzyskasz, jeśli będziesz pamiętać o tym, aby kolory wzajemnie się przenikały. Istotne jest tutaj precyzyjne rozblendowanie cieni za pomocą pędzelka i opuszków palców. Kiedy już to zrobisz, połóż na powiece granat, zaczynając od zewnętrznego kącika oka, a kończąc przy zielonym cieniu.

 • Krok III

  Dolną powiekę pomaluj fioletowym cieniem od wewnętrznej części, do jej połowy. Do drugiej połowy oka użyj konturówki BrilliantAmethyst, która doda blasku i świetnie wykończy makijaż.

 • Krok IV

  Na sam koniec wytuszuj mocno rzęsy wydłużającym czarnym tuszem SUPER EXTEND, pamiętając przy tym, aby szczoteczkę przemieszczać na boki od nasady, aż po same końce.

  Latem postaw na kolorowy makijaż oczu – wyróżnij się i zaszalej razem z kosmetykami avon!

  makijaż, avon, konsultantka avon

2. Szkolenia dla konsultantek Avonu

Chciałabyś poprawić wizażowe umiejętności i mieć przy tym dostęp do najnowszych kosmetyków avon w świetnych cenach? Podejmując współpracę z avon, będziesz mogła brać udział w szkoleniach z zakresu sprzedaży i makijażu. Ponadto, pracę jako konsultantka avon bez problemu pogodzisz z innymi obowiązkami, ciesząc się

 

spotkanie przy kawie, rozmowa

Dodaj komentarz