Avon

Czy warto podjąć współpracę z Avon?

Spis treści

Interesuje Cię dodatkowe źródło zarobków? Pracujesz na pełen etat, chciałabyś powiększyć swój domowy budżet, a jednocześnie nie poświęcać na to zbyt wiele czasu?

Czy myślałaś o współpracy z firmą Avon?

Marka dobrze znana przez każdą polkę, solidna i ugruntowana na rynku już od prawie 30 lat. Zaufało nam wiele kobiet, dlaczego Ty nie miałabyś spróbować? Nic nie tracisz a zyskać możesz naprawdę wiele

Jak wygląda praca w Avon?

To niewymagająca i prosta praca, Twoim głównym i w zasadzie jedynym narzędziem, jakim będziesz się posługiwać jest aktualny katalog.

Gdzie szukać klientów? Rozejrzyj się wokół, ile znasz kobiet, które dbają i pielęgnują swoje włosy, ciało? Siostra, mama, sąsiadka, koleżanki z pracy , wręcz im katalog, uśmiechnij się i gotowe – właśnie znalazłaś potencjalne klientki!

Co sprawia, że praca w Avon jest wyjątkowym przywilejem?

Brak zobowiązań – pracujesz tyle ile chcesz i kiedy chcesz, zamówienia na produkty możesz składać z dowolnego miejsca i o dowolnej godzinie. Nie ogranicza Cię żaden deadline, nie ma także określonych norm sprzedażowych, które w przeciwieństwie do innych firm są narzucane na pracowników. To Ty jesteś swoim własnym szefem i to Ty decydujesz o tym ile pracujesz.

Co zyskujesz dzięki współpracy z Avon?

Nasze konsultantki otrzymują szereg zniżek i rabatów na kupowane produkty. Jako klientka bezpośrednia możesz zamawiać Twoje ulubione produkty nawet z 20% rabatem.

A co z zarobkami? Nasze specjalistki zarabiają na swojej własnej marży od sprzedanych produktów. Dzięki sprzedaży kosmetyków możesz otrzymać od 20% do 45 % wartości zamówienia. Interesujące, prawda? Wyobraź sobie, że zebrałaś zamówienie na kwotę 1000 zł (liczba, którą w tej branży nie jest ciężko zebrać), przy takiej kwocie możesz zarobić nawet 450 zł!

Jeśli zaangażujesz się w swoją pracę, firma Avon będzie Cię doceniać – dodatkowe rabaty, prezenty, upominki.

Czeka na Ciebie dużo a dzięki Twojemu wkładowi w firmę, możesz zyskać jeszcze więcej niż oczekujesz!

Nie czekaj, już dziś dołącz do naszego zespołu, zarabiaj, korzystaj, a przy tym dbaj o siebie z naszymi produktami.

Więcej wpisów

Pomysł na prezent z AVON

Poszukujesz prezentu ale nie ma pomysłu? Zobacz kolekcję produktów od AVON. Sprawdź pomysły na wyjątkowe upominki już teraz!