Avon

Ile zarabia konsultantka Avon

Spis treści

Wiele kobiet rozważając podjęcie pracy jako konsultantka Avon, zadaje sobie to pytanie, często szukają odpowiedzi na forach internetowych, które zazwyczaj podają nierzetelne informacje na ten temat. O wszystkim warto czytać na oficjalnych stronach marki, zgodnie z wytycznymi narzuconymi przez rząd, na takich stronach nie można zamieszczać nieprawdziwych informacji. Zatem nie musimy bać się oficjalnych informacji przedstawionych przez firmę, przed oszustwami, kłamstwami chronią nas akty i regulacje prawne.

Twoje zarobki jako konsultantka Avon zależą stricte od Ciebie samej – jest to niezobowiązująca praca, w której nie narzucamy deadlin’ów, czy norm sprzedażowych. W skrócie pracujesz tyle ile chcesz, współpracujesz z kim chcesz i jak chcesz.

Nasze konsultantki w zależności od ilości zamówionych produktów, otrzymują od sprzedanych towarów marżę w wysokości od 20% do nawet 45% – sporo, prawda? Przy zamówieniach opiewających na wysokie kwoty, np. 3 000 zł, zarobki stają się coraz bardziej interesujące.

Pracując jedynie jako konsultantka, jesteś w stanie osiągnąć ciekawe, zadowalające kwoty, jednak pojawia się sposób na to, aby zarabiać jeszcze więcej i jeszcze szybciej.

W jaki sposób i ile zarobisz dzięki Avon

Nasza konsultantka przedstawia katalogi swoim znajomym polecając im kosmetyki i dając możliwość zamówienia przez nią. Za całe zamówienie rachunek konsultantki zostaje pomniejszony o określony procent. Jest on zależny od wartości zamówienia. Różnica ta nazywana jest opustem. Stopnie zniżek wyglądają następująco:

  • 15% – przy zamówieniu poniżej 200 zł
  • 20% – przy zamówieniu od 200 do 299,99 zł
  • 25% –przy zamówieniu od 300 do 599,99 zł
  • 30% – przy zamówieniu od 600 do 1099,99 zł
  • 35% – przy zamówieniu od 1100 do 3099,99 zł
  • 40% – przy zamówieniu od 3100 zł i powyżej
 

Zatem im większe zamówienie zrobisz tym większy rabat zgarniesz i możesz zarobić więcej na różnicy między ceną katalogową dla przyjaciół a sumą rachunku.

Stwórz swoją grupę Konsultantek AVON

Działasz już jakiś czas w tej branży, sprawia Ci to przyjemność i widzisz, że możesz więcej? Czy myślałaś już o tym aby zachęcić innych do podjęcia współpracy z marką Avon?

Osoby zachęcające innych do dołączenia do zespołu Avon, budują zespół dzięki któremu można naprawdę dużo zyskać. Liderzy tych zespołów otrzymują nawet 10% od wyników sprzedażowych swojej grupy. Źródła donoszą, że zarobki liderów opiewają na kwoty od 3 do 5 tyś złotych.

Spojrzyj na pracę w Avon przez pryzmat poważnych zarobków, zacznij działać i uwierz, że jesteś w stanie z nami osiągnąć wiele.

Współpraca z Avon? To się opłaca!

Kosmetyki to produkty, które coraz bardziej drożeją. Nawet jeśli zdaje się to niezauważalne warto na nich zaoszczędzić choćby 20%. Dzięki zamówieniom naszych przyjaciół możemy nawet pokryć 100% kosztów wydawanych na rzeczy typu płyny do kąpieli, szampony, kremy czy kosmetyki do makijażu. Robi to ogromną różnice w domowym budżecie. Rejestracja w Avon pozwala również beż dużego nakładu czasu zarobić nieco pieniędzy.

Oprócz rabatów przedstawionych wcześniej, Avon oferuje programy z atrakcyjnymi nagrodami. Dla aktywnych konsultantek wymyślane są atrakcyjne prezenty takie jak elegancka galanteria lub markowe sprzęty RTV i AGD.

Jeśli to nadal nie przekonuje, to dzięki Rejestracji w Avon każda nowa konsultantka może skorzystać z programu Na Start. Dzięki temu zyskuje Super oferty uprawniające do zakupu sześciu produktów za 1zł w pierwszych sześciu katalogach od współpracy. Jedyne co trzeba zrobić to zamówienie rzędu 200-300zł. Uwierz, to nie jest trudne. Przejrzyj swoją łazienkową szafkę i zamów potrzebne kosmetyki. Namów przyjaciół by wypróbowali żele pod prysznic, mydła, kremy, mgiełki od Avon.

Zasady rejestracji w Avon

Z Avon rejestracją online  nie wiążą się żadne koszty. Jest to całkiem bezpłatne i nie płacisz absolutnie żadnego wpisowego. Nie ponosisz również żadnych konsekwencji za nieskładanie zamówień. W każdym monecie możesz zdecydować się na zamkniecie konta. Jeśli nie składasz zamówień przez 12 miesięcy to Twoje konto wygasa. Jeśli po takiej sytuacji zachcesz wrócić to ponowna rejestracja jest również bezpłatna.

Na specjalnej stronie należy składać zamówienia po utworzeniu konta. Konsultantki mają też możliwość zamawiać SMS’em poprzez usługę Avon –  sms.avon. Dostawę można dostosować dla swoich potrzeb. Sama wybierasz czy preferujesz odbiór w paczkomacie czy wygodniej dzięki Poczcie Polskiej otrzymać kosmetyki do domu. Za zamówienie konsultantka może zapłacić przelewem w ciągu 21 dni od złożenia zamówienia lub gotówką przy odbiorze. Wielkość Twojego zamówienia jest zależna tylko od Ciebie. Nie ma minimalnej kwoty dla paczki. Równocześnie nie ma kar za niezłożenie w którymkolwiek katalogu zamówienia.

Po rejestracji w Avon i zdecydowaniu o chęci zarabiania w proponowany sposób nie musisz się martwić rozliczaniem z US ani z ZUS. Umowa jest skonstruowana na wzór konta stałego klienta. Konsultantka ma możliwość zamawiania kosmetyków od firmy Avon bez zobowiązań do czegokolwiek w zamian. Nie jest to więc żadna forma zatrudnienia.

Więcej wpisów

Pomysł na prezent z AVON

Poszukujesz prezentu ale nie ma pomysłu? Zobacz kolekcję produktów od AVON. Sprawdź pomysły na wyjątkowe upominki już teraz!