Avon

Jak podkręcić zapachem Twój wizerunek?

Spis treści

Ludzie o wiele chętnie będą spędzać czas w Twoim towarzystwie, gdy uznają Cie za zadbaną i ładnie pachnącą. Wydaję się to być jasne jak słońce, ale jeśli wychodzisz z domu bez perfum, bądź nie zwracasz uwagi na to czym się psikasz – czas na zmianę! Nie ma znaczenia czy wybierasz się na spotkanie służbowe, czy rozmowę przy kawie z koleżanką – zapachy, które Cie otaczają powodują, że stajesz się dla ludzi wspaniałym towarzystwem. Nie marnuj więc żadnej okazji, by w świadomy sposób podkreślić swój seksapill odpowiednim zapachem.

Krok 1

Wybierając się na wyjście towarzyskie, ubierasz seksowną sukienkę, która podkreśla odpowiednie atuty i nakładasz ponętny make up. Najlepiej do tego komponują się perfumy o ciepłych, słodkich zapachach z egzotycznymi aromatami. Spowoduję to sytuacje gdzie Twój partner nie tylko zachwyci się Twoim pięknem ale i poczuję Ciebie wszystkimi zmysłami. W wyniku czego ulegnie tej uwodzicielskiej sztuczce…

Krok 2

Często ludzie są w stanie zapamiętać swoje zapachy. Aby mieć pewność, że tak się stanie na wieczorne wyjście wybierz zapachy owocowe, egzotyczne. Zdziwisz się sama jakie wrażenie wywrze to na Twoich znajomych. Kiedy uda Cie się ich zaciekawić swoim zapachem, na długo pozostaniesz w ich pamięci. A gdy będą wyczuwać podobne zapachy, natychmiast przypomną sobie o Tobie.

Krok 3

Każda z nas lubi czasem posiedzieć w domu w dresach i schować się pod kocem przed całym światem. Jednak nawet jeśli większość dnia jesteś w domu, delikatny makijaż w połączeniu z perfumem to idealny sposób aby poczuć się atrakcyjna. Pamiętaj, że jesteś piękna i nie musisz się chować. Dodatkowym atutem jest to, że gdy koleżanka wpadnie z niezapowiedzianą wizytą nie musisz się tłumaczyć, że dziś akurat masz depresje – bo nie masz!.

Krok 4

Jeżeli czujesz, że zaczyna ogarniać się przygnębiający nastrój, poświęć więcej czasu dla siebie. Zamiast myśleć o kłopotach, zrób makijaż i dodaj swoje ulubione perfumy. Dostrzegając w lustrze śliczną i zadbaną osobę zdasz sobie sprawę, że nic nie jest w stanie stanąć Ci na drodze. Warto wtedy zwrócić uwagę na perfum AVON ALPHA. Połączenie zapachów orientalnych owoców podkreśli Twoja kobiecą zmysłowość.

Więcej wpisów

Pomysł na prezent z AVON

Poszukujesz prezentu ale nie ma pomysłu? Zobacz kolekcję produktów od AVON. Sprawdź pomysły na wyjątkowe upominki już teraz!