Avon

Jak znaleźć klientów Avon?

Spis treści

Głęboka czerwień ust, mocno wytuszowane rzęsy i woń perfum, unosząca się przy każdym Twoim ruchu? Tak, ten artykuł jest dla Ciebie! Współpracując z nami indywidualnie dobierzesz czas pracy do swojego trybu życia. Zyskasz grono przyjaciółek, które staną za Tobą murem, bo siła drzemie w nas wszystkich. Avon jest dla Ciebie!

Cenisz sobie dobrą zabawę, jednocześnie będąc niezależną? Dołącz do nas i stań się częścią ogromnej społeczności, której głównym priorytetem jest Twoja satysfakcja.

Dla wielu z nas pozyskiwanie klientów to jeden z najtrudniejszych elementów bycia konsultantką Avonu. Jesteśmy tutaj dla Ciebie, stąd rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości i pomożemy Ci w prowadzeniu Twojego małego biznesu.

Sposób na zdobycie nowego grona odbiorców jest mnóstwo, ale zacznijmy od podstaw.

Zanim zaczniesz: optymizm!

Bądź pozytywna i otwarta na nowe wyzwania. Zadbaj o swój dobry humor a szczęście samo do Ciebie przyjdzie. Wiemy, że możesz mieć swój gorszy dzień, ale nikt nie chciałby kupować truskawkowego żelu pod prysznic od ponurej konsultantki, dlatego mamy dla Ciebie kilka rad. Odpręż się, zrelaksuj i pozwól sobie na chwilę odpoczynku. Lepiej? To do dzieła!

Research

Do kogo chcesz dotrzeć? Jakimi ludźmi chcesz się otaczać? Jeśli uśmiech gości już na Twojej twarzy, to zacznij rozglądać się za zaufaną grupą ludzi, której produkty możesz zaoferować. Pamiętaj, że potrzeba czasu, by zbudować swoją markę. Dlatego zacznij od małych kroków, reszta przyjdzie do Ciebie sama.

Subtelna reklama

Planowałaś wymalować graffiti Avonu na ścianie swojego budynku? Powoli! Nie narzucaj się, zacznij od czegoś prostego. Możesz spróbować na Instagramie lub Facebooku. Daj szansę się poznać, zauważyć i pozwól się polubić. Jeśli zyskasz sympatię swoich klientów – sami zaczną Cię polecać, tym samym zwiększysz swoją sprzedaż.

Bądź oryginalna

Znajdź na siebie pomysł, zabłyśnij i wyróżnij się w tłumie. Dlaczego Twój potencjalny kontrahent powinien wybrać akurat Ciebie? Pokaż, jak łączysz swoje pasje z pracą. Bądź miła, uprzejma i CHARAKTERYSTYCZNA. Pokaż pazurki!

Gifty

Masz już grono swoich klientek. Ale co zrobić, żeby zostały z Tobą na dłużej? Nasz wybór: słodkie upominki! Rozdawaj słodkie gifty, obdarowuj Twoją ekipę drobnostkami i zadbaj o ich dobre samopoczucie. Pamiętaj o urodzinach i imieninach kota. Gwarantujemy, że staniesz się ich ulubioną konsultantką Avon!

A może bardziej profesjonalnie?

Małe, kolorowe i się świeci, jednocześnie stanowi broszurę informacyjną o Twoich produktach? Wizytówka! Przyciągnij uwagę poprzez własnoręcznie tworzone karteczki. Bądź kreatywna, inspiruj i przyciągnij uwagę. Udało się? Fantastycznie! Teraz już wiemy, że współpraca z Tobą będzie czystą przyjemnością.

Nie ma Cię jeszcze z nami? Na co czekasz? Już dzisiaj dołącz do nas przez formularz zgłoszeniowy. A może masz inne, równie wartościowe pomysły, które pozwolą nam powiększyć społeczność? Skontaktuj się z nami i razem stwórzmy coś wyjątkowego.

Więcej wpisów

Pomysł na prezent z AVON

Poszukujesz prezentu ale nie ma pomysłu? Zobacz kolekcję produktów od AVON. Sprawdź pomysły na wyjątkowe upominki już teraz!