Avon

Jak zostać konsultantką Avon?

Spis treści

Przygodę z AVON rozpoczęłam kilka lat temu. Na początku sama nie wiedziałam jakie plusy wiążą się z byciem konsultantką. Co trzeba zrobić aby zostać konsultantką AVON? To proste! Pierwszym krokiem będzie wysłanie formularza zgłoszeniowego.

Jak zostać konsultantką AVON?

Po zgłoszeniu czekamy na odpowiedź ze strony Liderki AVON do której zostałyśmy przydzielone. Niestety ciężko dokładnie określić jak długo będziemy czekać na odpowiedź z jej strony. Przeważnie jest to kwestia 1-2 godzin. Liderka zgłosi się do Ciebie i możesz zaczynać współpracę z AVON.

Gdy znajdziemy odpowiednią mentorkę, warto się z nią spotkać i podpisać umowę. W przypadku gdy nie masz jeszcze ukończonych 18 lat, będziesz potrzebowała zgody i podpisu rodziców. Po dokończeniu formalności możesz zacząć oficjalną działalność.

Ale czy tak naprawdę gra jest warta świeczki? Co na tym zyskujemy a co tracimy? Odpowiedź jest prosta. WARTO! Ja osobiście po kilku latach pracy widzę szereg plusów jakie na nas czekają w roli Konsultantki AVON. Oprócz pieniędzy jakie zarobisz otrzymasz także darmowe produkty: kremy, perfumy czy tusz do rzęs.

Każde nasze zamówienie powyżej 160 zł zostanie wysłane za darmo. Jeżeli nie uda nam się zebrać takiej kwoty zapłacimy za paczkę dodatkowe 10 zł. Ostatecznie nie jest to dużo.

Jeśli jesteś osobą otwartą, nie boisz się wyzwań i szybko nawiązujesz nowe kontakty produkty za 160 zł zamówisz bardzo szybko. Jeśli nie masz w danym miesiącu żadnych zleceń po prostu nie zarabiasz. Nie zastanie na Ciebie nałożona z tego tytułu jakakolwiek kara.

Osobiście nie wyobrażam sobie żebym miała zrezygnować z tej pracy w. Jest to dla mnie super wyzwanie i cieszę się, że miałam możliwość rozpocząć karierę w AVON. Jeżeli też lubisz wyzwania, zachęcam do spróbowania swoich możliwości.

Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem z nami współpracy nie czekaj! Wypełnij formularz i zacznij zarabiać już dziś!

Więcej wpisów

Pomysł na prezent z AVON

Poszukujesz prezentu ale nie ma pomysłu? Zobacz kolekcję produktów od AVON. Sprawdź pomysły na wyjątkowe upominki już teraz!