Avon

Praca zdalna jako konsultantka AVON

Spis treści

Jest to jedno z najczęściej pojawiających się pytań. Ciężko jednak dokładnie odpowiedzieć na to pytanie. Głównie z tego względu, że zarobki w ogromnej mierze zależą od naszego zaangażowania i ilości poświęconego czasu. W związku z tym, że chętnie rozmawiamy o wynagrodzeniu postanowiliśmy napisać dla Was ten artykuł. Postaramy się odpowiedzieć w nim na pytanie ile realnie konsultantka AVON jest w stanie zarobić na początku swojej kariery.

Praca w Avonie

Biorąc pod uwagę statystyki, konsultantka AVON średnio posiada bazę 10 stałych klientów. Przeważnie w ten skład wchodzi: rodzina, przyjaciele, znajomi z pracy. Jak to się ma to średniej kwoty jednego zamówienia? Otóż przeważnie utrzymuję się na poziomie 70-80 zł. Sprawia to, że za standardowe zamówienie dla 10 osób wraz z rabatem -30% otrzymamy wynik na poziomie 210-230 zł. Wydaję się być to mało, lecz zwróć uwagę, że mówimy tutaj o pracy na najniższej linii oporu. Wynik ten można bardzo łatwo podwoić albo potroić. Jedyne czego potrzebujesz to np.: 4-5 klientów, którzy będą składać zamówienia katalogowe również dla swoich znajomych. Efektem skali spowoduje to, że nasz dochód będzie o wiele wyższy.

Działając w myśl efektu lawiny, możemy spodziewać się kolejnych osób zainteresowanych naszą ofertą. Jeśli zgłoszą się do Ciebie, szanse zarobkowe rosną. Tak na prawdę jedynym ograniczeniem jest Twój czas pracy i kreatywność. Doświadczone Konsultantki AVON robią wynik na poziomie kilku tysięcy złotych. Dodatkowym atutem jest fakt, że sama decydujesz kiedy pracujesz. Czas pracy dostosowujesz do swoich potrzeb. Oczywiście nie musisz traktować pracy Konsultantki jako jedyne źródło dochodu. AVON umożliwia dodatkowy zarobek bądź na pełen etat.

Więcej wpisów

Pomysł na prezent z AVON

Poszukujesz prezentu ale nie ma pomysłu? Zobacz kolekcję produktów od AVON. Sprawdź pomysły na wyjątkowe upominki już teraz!