Avon

Produkty AVON na lato 2021

Spis treści

Lato to przede wszystkim urlop, na który wszyscy czekamy cały rok ale także idealny moment na odrobinę szaleństwa. Oczywiście nie chodzi tutaj o jakieś brawurowe wyczyny czy lekkomyślność, ale odrobina szaleństwa może okazać się bardzo korzystna.

Chyba zgodzisz się ze mną, że bywają takie dni w ciągu roku kiedy czujemy się trochę spięte, a codzienne obowiązki powodują, że wpadamy w rutynę. W kierunku pracy jedziemy tą samą trasą, rano korzystamy z tego samego perfumu, a szminka ma ten sam kolor każdego dnia.

Lato jest znakomitą okazją na wprowadzenie kilku innowacji w nasze życie ! Daj sobie szansę i przekonaj się sama, jakie nowości przyszykowaliśmy specjalnie dla Ciebie tego lata.

Zmień swój wygląd na lato

Rutyna może dawać poczucie bezpieczeństwa, ale także może wprowadzić w nasze życie nudę i brak motywacji do dalszego rozwoju. Jeżeli codziennie wykonujesz te same czynności nie spodziewaj się odmiennego rezultatu. Wyjście ze swojej strefy komfortu jest trudne, szczególnie wtedy gdy tkwimy w niej od dłuższego czasu.

Lato to najlepszy moment na wprowadzenie drobnych zmian. Nie warto od razu rzucać się na głęboką wodę i całkowicie zmienić swoje dotychczasowe życie. Zacznij od małych, niewielkich zmian, które również wniosą do Twojego życia powiew świeżości oraz poczucie radości z robienia czegoś nowego. To bardzo ekscytujący proces i bardzo motywujący do dalszych zmian.

Eksperymentuj z zapachami

Twój nos to jest z bardziej wrażliwych organów ze względu na rozwiniętą pamieć zamachową. Zapach może przywrócić wspomnienia, oddziaływuje na samopoczucie, a także zmienia sposób w jakim patrzymy na innych ludzi oraz na poszczególne sytuację.

Jeżeli na co dzień jesteś przywiązana do jednego zapachu, odstaw go na okres wakacji i daj sobie czas na odpoczęcie od niego. W jego miejsce wstaw jakiś nowy perfum z całkowicie odmiennej linii zapachowej.

Od tego momentu zapach Twoich nowych perfum zapadnie Ci w pamięć i od teraz będziesz go kojarzyła z latem, nawet długo po jego zakończeniu.

Jakie zapachy najbardziej komponują się z letnią aurą?

Ciężko jednoznacznie określić, który perfum wpasuję się najbardziej. Jeżeli Twoje ulubione zapachy są raczej połączenie intensywnych nut, skorzystaj z czegoś lżejszego. Niekoniecznie chodzi tutaj o jakieś banalne rozwiązanie.

Spróbuj przełamać swoją rutynę i poszukaj czegoś nowego. Perfumy na bazie kwiatów potrafią być wyjątkowe, natomiast intensywne aromaty także posiadają swoje subtelniejsze odpowiedniki.

Dobrym przykładem letniego połączenia zapachów odczujesz z AVON LUCK. Jest to mieszanka cytrusów wraz z drzewnymi, ciepłymi akordami. Natomiast FAR AVON to mix jaśminu, nuty frezji oraz czarującego piżma.

Zachęć do zmian swoją drugą połówkę

Mężczyzn jest bardzo ciężko namówić na zmianę perfum ponieważ przywiązują się oni do konkretnego rodzaju kosmetyku. Często przez wiele lat korzystają z tego samego zapachu. Niekiedy spodoba się on na tyle, że nie zmieniają go przez całe życie ! Jeżeli Twój facet codziennie pachnie tak samo, postaraj się go namówić na wprowadzenie drobnych zmian 😉

Super połączeniem zapachów męskich jest kompozycja jałowca z piżmem i cytrusem (FULL SPEED) , bazylią i czarnym bursztynem (BLACK SUEDE) czy nutą mięty z mchem leśnym (MAN)

Więcej wpisów

Pomysł na prezent z AVON

Poszukujesz prezentu ale nie ma pomysłu? Zobacz kolekcję produktów od AVON. Sprawdź pomysły na wyjątkowe upominki już teraz!