Avon

Praca zdalna dla konsultantek Avon w 2022 roku.

Spis treści

Avon to znane każdemu przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i dystrybucją kosmetyków. Znane jest ze sprzedaży bezpośredniej korzystającej z marketingu wielopoziomowego. Po produkty marki sięgają głównie kobiety. Firma jednakże w ostatnich latach stara się skierować swoją ofertę również do mężczyzn. Posiada w swoim asortymencie perfumy, kosmetyki do makijażu, produkty do pielęgnacji ciała i twarzy, biżuterię, akcesoria w postaci między innymi torebek oraz od niedawna również ubrania. Przedsiębiorstwo angażuje się również w ważne społecznie kampanie. Bez wątpienia do najważniejszych należą Avon Kontra Rak Piersi oraz akcja Gabinety z Różową Wstążką. Przedsiębiorstwo działa w ponad 135 krajach. Na czym polega fenomen Avon? Z jednej strony – na wysokiej jakości produktów dostępnych w przystępnych cenach. Z drugiej natomiast – na innowacyjnej formie sprzedaży. Sprzedażą zajmują się konsultantki. Jak wygląda taka praca i jakie są korzyści ze współpracy z firmą z tak ugruntowaną pozycją na rynku?

Niezależność finansowa i praca na własnych zasadach - konsultantka Avon w 2022 roku.

Avon znane jest ze sprzedaży bezpośredniej korzystającej z marketingu wielopoziomowego, nazywanego również sieciowym. Przedsiębiorstwo opiera się na sprzedaży produktów przez niezatrudnionych uczestników, w tym przypadku – konsultantki. Zarobki takich osób uzależnione są od obowiązującego w firmie planu marketingowego, zaangażowania oraz ilości poświęconego czasu. Współpraca z marką Avon to propozycja nie tylko dla wielbicielek buszowania w drogeriach w poszukiwaniu kremów czy lakierów do paznokci. To również idealna propozycja dla osób, które pragną zdobyć niezależność finansową, ponieważ wysokość zarobków zależy od postawionych sobie celów. Nie ma określonego minimum, ani maksimum sprzedaży. Zamawiając kosmetyki jedynie dla siebie i bliskich – rodziny i przyjaciół, praca będzie doskonałym dodatkiem do tej wykonywanej na co dzień. Rozwijając grono swoich klientów, szybko można zauważyć wzrost zarobków. Rozwój technologii pozwala na wykonywanie swoich obowiązków również na odległość. Zostanie konsultantką Avon nigdy nie było prostsze. Wystarczą chęci, trochę poświęconego czasu oraz telefon lub komputer i dostęp do internetu.

Praca zdalna, czyli jak zarabiać przez Internet?

Praca zdalna polega na wykonywaniu zadań powierzonych przez pracodawcę poza siedzibą firmy, na przykład we własnym mieszkaniu. Jeszcze do niedawna praca w takim trybie zarezerwowana była jedynie dla określonych zawodów. Obecnie coraz więcej osób decyduje się na pracę zdalną. Mówiąc „Avon” masz przed oczami papierowy katalog pełen kolorowych zdjęć i kuszących uwodzicielskimi zapachami stron. Współpraca z firmą jeszcze do niedawna polegała na bezpośrednim kontakcie z zamawiającymi. Obecnie, aby móc rozpocząć pracę w Avon wystarczy telefon lub komputer i dostęp do internetu. Po otrzymaniu indywidualnego linku do iKatalogu Avon, wystarczy udostępnić go rodzinie, znajomym oraz innym potencjalnym klientom. Dzięki temu zainteresowane zakupem osoby będą mogły samodzielnie złożyć zamówienie w sklepie Avon online. Wszystkie, złożone przez klientów zamówienia, automatycznie będą wpływały na konto. Po zaakceptowaniu zamówień, firma wyśle paczki do klientów. Zarabianie i zbierania dodatkowych profitów nigdy nie było prostsze i przyjemniejsze. Praca zdalna to nie tylko forma zarobku ale również ciągły rozwój. Pakiety szkoleń online pozwalają na zdobywanie wiedzy bez konieczności wychodzenia z domu. Rozwój dostępny jest również w firmie Avon

Rozwój i niezależność finansowa, czyli korzyści z pracy w Avon.

Na konsultantki Avon czeka dużo możliwości zarobkowych. To jednakże nie tylko dodatkowe źródło zarobku ale również wiele zniżek i prezentów. Po pierwsze – rabaty od 15% do 45% i możliwość sprzedaży kosmetyków w katalogowych cenach. Ostateczna cena, jaką trzeba zapłacić za kosmetyki uzależniona jest od przydzielonego rabatu, a ten wzrasta wraz z kolejnymi zamówieniami. Ponadto nowe konsultantki biorą udział w programach, dzięki którym można zyskać atrakcyjne prezenty. Godne uwagi są również bezpłatne szkolenia, dzięki którym osoby pragnące się rozwijać, wzbogacą swoją wiedzę na temat zarówno technik sprzedaży, jak i urody i pielęgnacji. Reasumując – można wymienić wiele korzyści z pracy w Avon. Praca zdalna to doskonały sposób na uzyskanie niezależności finansowej lub podreperowanie swojego budżetu. Zostając konsultantką można liczyć na darmowy pakiet szkoleń, atrakcyjne rabaty, kuszące prezenty i najważniejsze – niezależność. Praca zdalna pozwala bowiem na angażowanie się bez konieczności wychodzenia z domu.

Więcej wpisów

Pomysł na prezent z AVON

Poszukujesz prezentu ale nie ma pomysłu? Zobacz kolekcję produktów od AVON. Sprawdź pomysły na wyjątkowe upominki już teraz!