Avon

Katalog Avon

Każda kampania AVON rozpoczyna się wraz z nowym katalogiem, który jest zawsze ważny 21dni. Poniżej znajdują się aktualne katalogi produktowe AVON oraz te pochodzące ze wcześniejszych kampanii Rejestrując się w AVON nie zostaną naliczone żadne opłaty początkowe. Zapraszamy do rejestracji już teraz

Zarejestruj się w Avon i ciesz się bezpłatnym dostępem do katalogów

Na dole znajdują się aktualne katalogi AVON’u. Ważne jest to, że czas trwania kampanii jest uzależniony od czasu trwania pojedyńczego katalogu. Katalogi zostają zaaktualizowane po okresie 21 dni. Będąc konsultantką masz możliwość złóżyć zamówienie na następny katalog. Dzięki temu jesteś na bieżąco ze zmianami jakie będą mieć miejsce w przyszłości.

Dokonując rejestracji poprzez formularz obok otrzymasz zestaw katalogów zupełnie bezpłatnie. W trakcie kolejnych kampanii, pamietaj o zamawianiu aktualnych katalogów już w takcie zbierania zamówień

Katalog wrzesień 2021

Katalog październik 2021

Katalog grudzień 2021

FAQ

Pytania dot. katalogu Avon

Katalog AVON, który chyba każda z nas kiedyś trzymała w dłoniach. Barwny, przyciągający uwagę, estetyczny i lekki – to jedne z licznych cech, jakie charakteryzują ten sprzedażowy instrument, który może stać się dla Ciebie kluczem do większych zarobków.

Możesz zrobić z niego świetny użytek, ale żeby sprawnie się nim posługiwać, najpierw musisz dobrze się z nim zapoznać – przecież kartki nie otworzą się same przed Twoja klientka, Ty sama musisz zaproponować jej adekwatny produkt AVON.

Avon to firma, która oferuje produkty wysokiej jakości, w cenach kilkukrotnie tańszych niż produktów oferowanych przez drogerie i inne sklepy z kosmetykami. Nasz katalog obowiązuje przez 21 dni od daty wydania, informacje na ten temat zamieszczone są na okładce ( pamiętaj, żeby dbać o to aby Twoje klientki otrzymywały zawsze najnowszy numer).

Otwierając to kolorowe czasopismo, na samym początku znajdziemy produkty promocyjne. Żele pod prysznic, szampony, perfumy, mgiełki do ciała – wybór jest naprawdę duży a promocyjne ceny interesujące. Warto dobrze zapoznać się z tymi stronami, być może znajdą się tam Twoje ulubione perfumy ze zniżką, która wywoła uśmiech na twarzy.

Przeglądając kolejne strony Twojego narzędzia pracy, natkniesz się na wyjątkowe perfumy z niepowtarzalnymi nutami zapachowymi, zarówno dla niej jak i dla niego. Najbardziej interesujące nazwy zawierają na swoich stronach próbniki, dzięki którym możesz zachwycić się ich zapachem i poczuć jak w francuskiej perfumerii.

Kolejne strony to produkty do makijażu. Każdy z nich zaopatrzony jest w różnobarwne palety odcieni, dzięki którym zarówno Ty jak i Twoje klientki znajdziecie dla siebie najatrakcyjniejsze produkty. W katalogu znajdziemy także wiele propozycji makijażu jaki możemy wykonać za ich pomocą, często pojawiają się efekty stosowania a także wskazówki w jaki sposób najlepiej wykorzystać dany kosmetyk.

Docierając do końcowych stron broszury, znajdziemy tam balsamy, żele pod prysznic, szampony, odżywki a nawet biżuterię, ubrania lub galanterię – wybór asortymentu jest naprawdę szeroki.

Wszystkie pozycje w katalogach opatrzone są numerem seryjnym, dzięki którym łatwiej jest zidentyfikować interesujący nas przedmiot.

Avon nie mógł także zapomnieć o najmłodszych! W naszej ofercie znajdziecie mnóstwo produktów dla swoich pociech.

Jeśli jeszcze nie zapoznałaś się z bieżącym numerem – zrób to niezwłocznie, z pewnością znajdziesz coś ciekawego dla siebie i swoich najbliższych.

Wybierz interesujące Cię produkty a następnie złóż zamówienie przez strefę konsultantki.

Nowe katalogi ukazują się średnio raz w miesiącu wraz ze zmianą kampanii

Katalogi są darmowe.

Rejestracja w Avonie: