Avon

Zostań konsultantką Avon

Bycie konsultantką AVON to najlepszy sposób na zarobienie od kilkuset złotych miesięcznie do nawet kilkunastu tysięcy. Zarobki z nami mogą być naprawdę zaskakujące a wkład w pracę wyjątkowo niski.

Dlaczego warto zostać konsultantką Avon ?

Daje to szeroki dostęp do atrakcyjnych promocji. Dzieki 40% prowizji zaczniesz zarabiać już po pierwszej realizacji. Program partnerski zmobilizuję Was do pracy na najwyższych obrotach. Rejestrując się poprzez formularz otrzymasz pełne wsparcie oraz opiekę od Liderów marki AVON.
Pełne wsparcie
Dokunując rejestracji dostaniesz bezpłatny pakiet katalogów oraz pełne wsparcie przez cały okres współpracy
Atrakcyjne zarobki
Nawet do -40% na produkty AVON. Spowoduję to, że sprzedaż z nami stanie się czystą przyjemnością.
Budowanie zespołu
Zbuduj swój własny zespół konsultantek i zarabiaj dodatkowe pieniądze ze sprzedaży produktów AVON
Szybka dostawa
Dzięki AVON masz możliwość skorzystania z bezpiecznej i szybciej dostawy zamówionych produktów przez paczkomaty InPost.

Ile możesz zarobić z Avon?

Wielkość zniżki uzależniona jest od obrotu w trakcie trwania pojedynczej kampanii. W sumie można uzyskać miedzy 15% a 40% rabatu na wszystkie produkty. Reasumując – dokonując sprzedaży produktu na kwotę 700 zł – otrzymamy rabat -30%. Dzięki temu do naszej kieszeni trafi 210 zł. Ważne jest to, że jako konsulantką masz dostęp do unikalnych promocji i wyprzedaży co może znacząco podnieść Twoje dochody

jak zostać konsultantką AVON (15)
Możliwość testowania kosmetyków w niższej cenie

Jest to bardzo ciekawa zaleta. Dzięki Avon można wypróbować dane kosmetyki kupując je nawet 20-40% taniej (jest to rabat przygotowany dla konsultantek). Jest to bardzo dużo jeżeli porównamy tę zniżkę do tego jakie zniżki oferują inne sklepy tego typu.

jak zostać konsultantką AVON (7)
Oszczędność na środkach codziennego użytku

Jest to bardzo korzystne ze względu na to że i tak każdy z nas takowe środki kupuje. Są to między innymi żele pod prysznic, kremy, mydła, środki czystości. Łatwo policzyć ile w ciągu miesiąca wydaje się na takie produkty w drogerii a ile można zaoszczędzić posiadając 20% rabatu.

jak zostać konsultantką AVON (12)
Darmowe szkolenia z makijażu

Jeżeli nieco się zaangażujesz jako konsultantka otrzymasz możliwość skorzystania ze szkoleń makijażowych i pielęgnacyjnych. To cudowna sprawa. Zwłaszcza dla Pań, które nie miały wcześniej do czynienia z takimi szkoleniami dzięki czemu będą w stanie lepiej o siebie zadbać i nauczyć się całkiem nowych trików. Oczywiście szkolenia są bezpłatne. W momencie gdy pójdziesz o krok dalej na poziom – lidera, który polega na budowaniu własnej grupy, to również otrzymasz szkolenia sprzedażowe oraz zarządzania grupą.

jak zostać konsultantką AVON (18)
Nie ma żadnych zobowiązań

Rejestracja jest bezpłatna oznacza to że nie płacisz za wyrobienie sobie numeru. Nie jesteś zobowiązana do robienia zakupów we wszystkich katalogach. Nie otrzymujesz żadnych kar za bycie nieaktywną. W każdej chwili możesz pójść inną droga. Po roku konto wygasa samo w sobie natomiast zawsze można do tego wrócić w ciągu kilku minut.