Avon

Lider AVON

Stwórz swój własny TEAM konsultantek i osobistych liderów. Będąc liderem w Avon sama jesteś sobie szefem i to Ty decydujesz kiedy pracujesz. Ogromnym plusem są także nieograniczone możliwości zarobkowe. Dzięki temu wielu liderów już osiągnęła niezależność finansową

Ile zarabia Lider AVON?

Przedstawiamy możliwości wypłacania prowizji za budowanie swojego zespołu w AVON. Ogrmone możliwości współpracy jak również ciekawy plan marketingowy to idealna okazja na powiększenie budżetu, a dla liderów bardziej zaangażowanych – także na niezależność finansową. Jako lider tworząc zorganizowany zespół liderów i konsultantek – otrzymujesz prowizję z I, II i III generacji.

Program dla nowych liderów na start

Nowy lider w zasadzie każdy bierze udział w bonusowym programie na start dla nowych liderów AVON. Dzięki czemu może zyskać bardzo wysokie wynagrodzenie za przepracowaną kampanię po spełnieniu odpowiednich warunków. Tabelka poniżej prezentuje co należy zrobić aby uzyskać wynagrodzenie za program na start. Jeżeli w pierwszym miesiącu zapiszemy do AVON (zamianujemy) 10 konsultantek aktywnych (z zamówieniem +150zł) i sami zrobimy zamówienie na minimum 150zł – a cały Nasz zespół łącznie z Nami uzyska obrót na poziomie 6000zł – otrzymamy wynagrodzenie w wysokości 600zł netto.

Rejestracja w Avonie: